Apie mus

Elektromobilių revoliucija jau čia pat. Elektromobiliai yra mūsų visų ateitis.  Kviečiame ir jus prisijungti prie kasdien sparčiai augančios elektrinio mobilumo Ignitis ON bendruomenės. Mes jums padėsime įsikrauti elektromobilį namuose, biure, parduotuvėje ar keliaujant.

Ignitis grupei priklausantis prekės ženklas ir platforma Ignitis ON yra mūsų tvirtas įsipareigojimas tvaraus transporto srityje. Kartu su jumis mes žengiame į ateitį kuri bus be iškastinio kuro, užteršto oro ir didžiulio triukšmo. Mes siekiame paversti Lietuvos miestus ekologiškesniais, švaresniais ir saugesniais.

Ignitis ON rūpinasi kiekvienu savo klientu ir teikia jums aukščiausio lygio klientų aptarnavimo patirtį. Mes siūlome pilną elektromobilio mobilumo paketą, pradedant nuo infrastruktūros ir įkrovimo įrangos diegimo, baigiant programinės įrangos bei tarptinklinio įkrovimo paslaugų teikimu.

Mūsų paslaugomis jau džiaugiasi savivaldybės, daugybės įmonių, restoranų, automobilių priežiūros centrų, parduotuvių, viešbučių ir automobilių salonų klientai. Mūsų didžiausias siekis – tinkamas, greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas. Didžiuojamės, jog tarp mūsų klientų yra gerai žinomos įmonės  ir daugelis privačių asmenų.

Kviečiame prisijungti prie mūsų ir kurti ateitį kartu. Nes ateitis priklauso elektromobiliams.