Įkrovimo kainos „Ignitis ON“ stotelėse

  • Aiški kainodara
  • Mokėjimas po įkrovimo sesijos
  • Mokėjimų istorija programėlėje
Žaibo ikonėlė

Lėtas įkrovimas
(AC)


Kaina

0,35 €/kWh

Dviejų žaibų ikonėlės

Greitas įkrovimas
(DC)


Kaina

0,45 €/kWh

Trijų žaibų ikonėlė

Itin greitas įkrovimas
(HPC)


Kaina

0,45 €/kWh

Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio!

Nuo 2024 m. gegužės 1 d. dalyje „Ignitis ON“ greito įkrovimo stotelių taikomas užimtos prieigos mokestis - 0,10 EUR/min, taikoma nuo 90 įkrovimo minutės. Mokestis taikomas šiose stotelėse.

Kainos „Ignitis ON“ ir partnerių stotelėse skiriasi

Pateiktos įkrovimo kainos galioja tik „Ignitis ON“ stotelėse. „Ignitis ON“ tinkle veikiančių partnerių kainas rasite mobilioje programėlėje. Šios stotelės pažymėtos žodžiu „Partneris“ programėlėje ir žemėlapyje.

Vyras kraunantis elektromobilį

VERSLO KLIENTAMS

Nuolaidos įkrovimui, paprastesnė apskaita

Sudarę sutartį, už elektromobilių įkrovimą mokėkite kartą per mėnesį, gaukite kredito limitą ir nuolaidas įkrovimo paslaugai.

Vyras kraunantis elektromobilį
Dažniausi klausimai

Įkrovimo kainos ir kainodara

Kiek kainuos įkrovimas, kad nuvažiuočiau 100 km?

Atsakymas priklauso nuo to, kiek energijos reikės, kad su savo elektromobiliu nuvažiuotumėte 100 km. O tai priklauso nuo įvairių veiksnių – elektromobilio efektyvumo, oro temperatūros, vairavimo stiliaus, kelionės maršruto ir pan. Jei jūsų elektromobilis 100 km sunaudoja 15 kWh, o įsikrovimo kaina 0,35 Eur/ kWh, tai ši kelionė jums kainuos apie 5 Eur.

Įkrovimo kaina priklauso nuo jūsų elektromobilio efektyvumo, oro temperatūros, vairavimo stiliaus, kelionės maršruto ir įkrovimo kainos. Jei jūsų elektromobilis 100 km sunaudoja 15 kWh, o įsikrauti 1 kWh kainuoja, pavyzdžiui, 0,35 Eur, tai ši kelionė jums kainuos ~5 Eur. 

Nuo ko priklauso įkrovimo kaina?

Įkrovimo kainos skiriasi priklausomai nuo įkrovimo tipo (lėtas arba greitas), vietos, paros meto, o taip pat nuo jums taikomo įkrovimo plano.
„Ignitis ON“ įkrovimo kainas patogu pasitikrinti mūsų programėlėje.
 

Kaip palyginti elektromobilio įkrovimo kainą su tradicinių degalų kainomis?

Įprasta skaičiuoti, kiek kainuoja 100 km kelionė su skirtingomis transporto priemonėmis. Automobilių su vidaus degimo varikliu kuro (benzino, dyzelio ar dujų) litro kaina dauginama iš kuro sąnaudų 100 kilometrų. Elektromobilių atveju skaičiuojama analogiškai – energijos sąnaudas 100 kilometrų reikia dauginti iš 1 įkrautos kilovatvalandės kainos.

Kaip galiu sužinoti elektromobilio įkrovimo kainą prieš pradedant įkrovimą?

„Ignitis ON“ tinklo ir jame veikiančių partnerių stotelėse šiuo metu taikomas įkrovimo kainas rasite šioje svetainėje ir „Ignitis ON“ programėlėje.

Atkreipiame dėmesį, kad kainos „Ignitis ON“ ir partnerių stotelėse (programėlėje ir žemėlapyje pažymėtos žodžiu „Partneris“) gali skirtis.

Kodėl skiriasi įkrovimo kainos „Ignitis ON“ ir partnerių stotelėse?

„Ignitis ON“ tinklo partneriai savo įkrovimo stotelėms elektrą įsigyja iš jų pasirinktų nepriklausomų elektros energijos tiekėjų. Dėl šios priežasties gali skirtis elektros savikaina. Be to, partneriai, nustatydami įkrovimo kainą, valdo savo stotelių užimtumą ir pajamas.

Kas yra užimtos prieigos mokestis?

Greito įkrovimo stotelėse elektromobilio įkrovimas įprastai užtrunka apie valandą, tačiau kartais jau įkrautas elektromobilis būdavo paliekamas stovėti ilgesnį laiką, taip užimdamas įkrovimo prieigą. Siekiant didesnio įkrovimo paslaugos prieinamumo, dalyje „Ignitis ON“ stotelių greito įkrovimo jungtyse nuo 90 minutės bus taikomas užimtos prieigos mokestis – 0,10 Eur/min.

Ar nuo gegužės 1 d. keisis kainodara lėto įkrovimo stotelėse?

Užimtos prieigos mokestis taikomas tik greito įkrovimo stotelėse, išskirtinai 10-yje stotelių Vilniaus mieste, tad lėto įkrovimo stotelių kainodara nesikeis.

Stotelių sąrašas, kuriose bus taikomas užimtos prieigos mokestis.

Kaip veiks užimtos prieigos mokestis, elektromobilį įkraunant greito įkrovimo prieigoje?

Užimtos prieigos mokestis bus taikomas tik 10-yje „Ignitis ON“ įkrovimo stotelių, esančių Vilniaus mieste, ir tik greito įkrovimo jungtyse. Pavyzdžiui, jei jūsų įkrovimo sesija truks 60 minučių, mokėsite 0,45 Eur už kiekvieną įkrautą kilovatvalandę, tačiau jei įkrovimo sesija užsitęs iki 120 minučių, mokėsite standartinę kainą už įkrovimo paslaugą (0,45 Eur/kWh) ir papildomai 3 Eur už stovėjimą – užimtos prieigos mokestį (0,10 Eur/min. x 30 min.)

Mobilioji „Ignitis ON“ programėlė

Mobilioji programėlė Ignitis ON

Mobilioji „Ignitis ON“ programėlė

  • Raskite artimiausią įkrovimo stotelę
  • Patikrinkite ar laisva tinkama jungtis
  • Paleiskite ir stabdykite įkrovimą
  • Atsiskaitykite programėle
  • „Ignitis ON“ pagalba 24/7

Plačiau apie programėlę

Atsisiųsti iš