Pagalba įkraunant elektromobilį 24/7

Susisiekite iškilus nenumatytoms situacijoms, bet kuriuo paros metu, naktimis ar šventinėmis dienomis

„Ignitis ON“ pagalbos linija

Dažniausiai užduodami klausimai

Kainos, mokėjimai, sąskaitos
Kainos, mokėjimai, sąskaitos
Įkrovimo procesas
Įkrovimo procesas
Mobili programėlė
Mobili programėlė
Verslo klientams
Verslo klientams

Kainos, mokėjimai, sąskaitos

Kainos

Nuo ko priklauso elektromobilio įkrovimo kaina?

Kainodara ir kainos gali būti labai įvairios, priklausančios tiek nuo įkrovimo vietos, galios ar paros meto, tiek nuo individualiai jums taikomo įkrovimo plano.

Taikomą įkrovimo kainą galima pasitikrinti „Ignitis ON“ programėlėje.

Kaip palyginti elektromobilio įkrovimo kainą su tradicinių degalų kainomis?

Įprasta skaičiuoti, kiek kainuoja 100 km kelionė viena ar kita kuro rūšimi. Automobilių su vidaus degimo varikliu atveju kuro (benzino, dyzelio ar dujų) litro kaina dauginama iš automobilio sąnaudų litrais 100 kilometrų. Elektromobilių atveju - analogiškai - reikėtų sąnaudas kilovatvalandėmis 100 kilometrų dauginti iš 1 įkrautos kilovatvalandės kainos.

Kodėl skiriasi įkrovimo kainos „Ignitis ON“ ir partnerių stotelėse?

„Ignitis ON“ tinklo partneriai elektros energiją jų elektromobilių įkrovimo stotelėms iš nepriklausomų elektros energijos tiekėjų įsigyja patys. Dėl šios priežasties elektros savikaina gali skirtis. Atitinkamai, partneris savarankiškai reguliuodamas įkrovimo kainą, valdo savo stotelių užimtumą ir pajamų srautus.

Kaip sužinoti elektromobilio įkrovimo kainą prieš pradedant įkrovimą?

Šiuo metu „Ignitis ON“ tinklo ir jame veikiančių partnerių stotelėse taikomas įkrovimo kainas rasite mūsų mobilioje programėlėje. Partnerių stotelės programėlėje ir žemėlapyje pažymėtos žodžiu „Partneris“.

Kiek kainuos įkrovimas, kad nuvažiuočiau 100 km?

Kaina priklausys nuo jūsų elektromobilio efektyvumo, oro temperatūros, vairavimo stiliaus, kelionės maršruto ir įkrovimo kainos. Jei jūsų elektromobilis 100 km sunaudoja 15 kWh, o įsikrauti 1 kWh kainuoja, pavyzdžiui, 0,35 Eur, tai ši kelionė jums kainuos ~5 Eur.