Mobilioji programėlė

Ignitis ON programėlės tikslas – palengvinti elektromobilio įkrovimo patirtį vartotojui ir sujungti į vieną tinklą visas Lietuvoje esančias elektromobilių įkrovimo stoteles, suteikiant naudingą informaciją apie artimiausių įkrovimo stotelių vietą žemėlapyje ir randant greičiausią maršrutą iki artimiausios stotelės. Naudodamiesi šia programėle taip pat galite gauti informaciją, kokios jungtys yra galimos kiekvienoje stotelėje, matysite jų statusą (užimta ar laisva), bei informaciją apie įkrovimo stotelėje taikomus įkainius. Vartotojo asmeninėje paskyroje galite matyti įkrovimų istoriją bei tvarkyti savo asmens duomenis ir kitus nustatymus.

Raskite visas įkrovimo stoteles

Norėdami rasti artimiausią elektromobilių įkrovimo stotelę žemėlapyje, pasirinkite Ignitis ON piktogramą ir spustelkite ant jos. Realiu laiku jums bus atvaizduoti svarbiausi stotelės duomenys t. y. stotelės vieta, užimtumas ir kita reikalinga informacija.

Lengvas apmokėjimas

Norint pradėti naudotis įkrovimo paslauga, jums reikės užsiregistruoti ir savo asmeninėje paskyroje suvesti banko kortelės duomenis. Lėšos iš jūsų banko sąskaitos bus nuskaitytos iš karto pasibaigus įkrovimo sesijai. Programėlėje visos kainos pateiktos su PVM.

Pagalba 24/7

Kilus bet kokiems nesklandumams, susisiekite su mūsų pagalbos centru bet kuriuo paros metu, bet kurią svaitės dieną. Mūsų specialistai visada pasirengę jums padėti. Pagalbos linijos telefono numeris. +370 612 55515.
Pokalbis apmokestinamas pagal skambinančiojo mokėjimo plano tarifus.

Parsisiųskite Ignitis ON programėlę

Mobilioji programėlė yra vienas iš būdų, leidžiančių mūsų klientams už įkrovimo paslaugą atsiskaityti daug patogiau ir greičiau. Šiuo metu išmaniųjų įrenginių, naudojančių „Android“ bei „iOS“ operacines sistemas, turėtojai mobiliąją „Ignitis ON“ programėlę gali parsisiųsti iš „Google Play“ bei „App Store“ parduotuvių. Programėlė yra nemokama.