Pasikrauti energijos gamtoje ir įsikrauti elektromobilį

Ką nuveikti laisvadienį? Įsikrauti energijos gamtoje, skaniai pavalgyti ir įsikrauti elektromobilį kitai kelionei. Jei sudomino šis planas, kelyje Vilnius–Utena pasukite link Mindūnų.

Nuostabus ežeras miškų apsuptyje

Labanoro parko pakraštyje įsikūrę Mindūnai – populiari vasarotojų stotelė. Verta čia užsukti visais metų laikais. Pažintį su ežerų ir miškų kraštu siūlome pradėti nuo antro pagal aukštį Lietuvoje Mindūnų apžvalgos bokšto. Iš jo atsiverianti plati Baltųjų Lakajų ežero bei miškų panorama pasufleruos, kuria kryptimi judėti toliau: atsigaivinti ežere, pasinerti į miško maudynes ar leistis į ilgesnį žygį.

Išskirtinis žvejybos muziejus

Lankantis Mindūnuose verta užsukti ir „Ežerų žvejybos muziejų“ – vienintelį tokio pobūdžio muziejų Lietuvoje. Čia įdomu ne tik žvejams! Pažintis su ežeruose gyvenančiomis žuvimis ir vietinėmis žvejybos tradicijomis gali paskatinti išbandyti naują pramogą gamtoje. Rekomenduojame nepraleisti vasario mėnesį rengiamos tradicinės žiemos žūklės šventės bei smagių renginių vasarą.

Skanus maistas ir pozityvi energija

Pasisėmus geros nuotaikos gamtoje bei susipažinus su kultūros paveldu, ateis metas, kai kils klausimas – kur čia skaniai pavalgyti? Drąsiai stokite prie „Vilksalės“ kavinės! Čia ne tik patys pasistiprinsite, bet ir įsikrausite elektromobilį.

„Džiaugiamės, kad Mindūnus pamėgo turistai iš visos Lietuvos, mielai čia lankosi ir svečiai iš užsienio. Mūsų gamta išties nuostabi! Tikime, kad galimybė įsikrauti mūsų kavinės stovėjimo aikštelė suteiks dar daugiau komforto gamtą mylintiems keliautojams,“ – dalinasi Saulius Venclovas, kavinės „Vilkasalė“ savininkas.

Puiku, kai aplinkai draugišku transportu paprasta naudotis ne tik kasdieniuose miesto maršrutuose ar magistraliniuose keliuose, bet ir lankytinose vietose.

„Ignitis ON“ įkrovimo stotelė Mindūnuose.