„Ignitis“ ruošiasi elektromobilių įkrovimo stotelių plėtrai Baltijos šalyse – prie komandos prisijungė Eimantas Balta

Didžiausią greitojo elektromobilių įkrovimo tinklą Lietuvoje valdantis „Ignitis ON“ ruošiasi plėtrai Baltijos šalyse. Įmonė ketina savo tinklą sparčiai diegti ir Latvijoje bei Estijoje. Dėl šios priežasties bendrovėje „Ignitis“ įkurtas naujas elektrinio mobilumo departamentas, o jo vadovu tapo Eimantas Balta, pastaruosius daugiau kaip penkerius metus dirbęs tarptautinėje technologijų įmonėje „Bolt“.

Naujasis departamento vadovas pareigas eiti pradėjo pirmadienį, kovo 13 d.

„Ignitis“ elektrinio mobilumo departamentas įkurtas 2022 m. pabaigoje, siekiant daugiau dėmesio skirti vienai iš strateginių bendrovės veiklos sričių – elektromobilių įkrovimo tinklo „Ignitis ON“ plėtrai Baltijos šalyse.

„Turbūt jau niekam nekyla abejonių, jog transporto elektrifikacija yra neišvengiama ateitis. Tam, kad kuo daugiau žmonių norėtų persėsti į elektromobilius, reikalinga išvystyta infrastruktūra. Prisijungiau prie „Ignitis“ su aiškia vizija, kaip įgyvendinti ambicingą „Ignitis ON“ strategiją, apjungiant ir plečiant elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą Baltijos šalyse. Stipri komanda, didžiulis potencialas ir galimybės yra tie motyvai, kurie paskatino savo patirtį ir energiją dedikuoti elektrinio mobilumo plėtrai“, – sako E. Balta.

„Ignitis ON“ planuose keli tūkstančiai įkrovimo taškų Latvijoje dar iki 2026 m., o jau kitąmet pirmosios elektromobilių įkrovimo stotelės numatytos Estijoje.

Naujasis „Ignitis“ elektrinio mobilumo departamento vadovas iki šiol daugiau kaip penkerius metus dirbo tarptautinėje technologijų įmonėje „Bolt“, iš kurių pastaruosius trejus metus skyrė dėmesį dalijimosi paslaugų plėtrai Baltijos šalyse.