Pagalba įkraunant elektromobilį 24/7

Susisiekite iškilus nenumatytoms situacijoms, bet kuriuo paros metu, naktimis ar šventinėmis dienomis

„Ignitis ON“ pagalbos linija

Dažniausiai užduodami klausimai

Kainos, mokėjimai, sąskaitos
Kainos, mokėjimai, sąskaitos
Įkrovimo procesas
Įkrovimo procesas
Mobili programėlė
Mobili programėlė
Verslo klientams
Verslo klientams

Mobili programėlė

Kaip naudotis programėle

Kaip gauti „Ignitis ON“ programėlę?

Parsisiųskite nemokamą „Ignitis ON“ programėlę iš „Google Play“ arba „AppStore“ parduotuvės. Naršyti programėlės žemėlapyje ir matyti informaciją apie stoteles be registracijos.

Norint įsikrauti elektromobilį, jums reikės susikurti paskyrą. Geriausia tai padaryti prieš važiuojant į „Ignitis ON“ įkrovimo stotelę. Registracijai reikės tik elektroninio pašto bei slaptažodžio. Taip pat nepamirškite pridėti mokėjimo būdą. Daugiau informacijos, kaip naudotis programėle, rasite skiltyje Mobilioji programėlė.

Kaip pasikeisti „Ignitis ON“ programėlės slaptažodį?

Atsidarykite programėlės meniu (1) dalį „Mano paskyra“ (2). Čia spauskite „Nustatymai“ (3) ir rinkitės „Pakeisti slaptažodį“ (4).

Suveskite seną slaptažodį, pasirinkite ir patvirtinkite naują – programėlės lange pamatysite pranešimą, kad slaptažodis sėkmingai pakeistas.

Jei pamiršote dabartinį slaptažodį, atsijunkite nuo programėlės („Mano paskyra“ dalyje rinkitės „Atsijungti“). Paspaudus meniu ikoną, rinkitės prisijungimą esamam programėlės naudotojui ir slaptažodžio priminimo nuorodą.
 

Slaptažodžio keitimo instrukcija Ignitis ON

RFID raktas

Kas yra RFID raktas ir kaip jį gauti?

Tai papildoma priemonė, su kuria galite pradėti ir baigti įkrovimą bei atsiskaityti. RFID (angl. radio-frequency indetification) raktas yra pakabukas arba kortelė, turinti individualų numerį ir veikianti radijo bangų dažniu. Jis susiejamas su „Ignitis ON“ paskyra ir joje pasirinktu mokėjimo būdu. Pradedant ir baigiant įkrovimą bei norint atsikaityti, pakabuką arba kortelę reikia priglausti prie RFID skaitytuvo, esančio ant įkrovimo stotelės.

RFID raktą galite nemokamai užsisakyti „Ignitis ON“ programėlėje. Jis bus atsiųstas jūsų nurodytu adresu. Gavus RFID raktą, jį būtina aktyvuoti programėlėje.

Raktu galite naudotis visame „Ignitis ON“ tinkle, įskaitant ir partnerių įkrovimo stoteles.